MESAJLAR
Perinur Hülya Hanımı yedi sekiz yıldır tanıyorum. Ailemizin ve okulumuzun sorun çözüsüdür.. Oğlumla kızımla her evde olduğu yaşandığı gibi sorunlar olduğunda aklıma ilk gelen isim Hülya Hanım ve eşi Abdullah Beydir. Danışanlarına ,öğrencilerimize ve bir sorunu olan öğretmen arkadaşlarımıza önce onları içten,samimi ve kurallarında kararlı dinler ve en ince onları kırmadan, onlara güven vererek sorunlarını en aza indirir. Aldığı kurslar,yurt içinde olan seminerler sayesinde bildiklerini güncelleştirip zenginleştiren; işini bilen, insana önce saygı göstererek kendine güvenini getiren her şeyden önce iyi bir anne, iyi bir öğretmen..hasılı sevgi ve bilgi dolu, arkadaşa saygı ve özen gösteren, ilişkilerini koparmadan yaşadığı ve yaşattığı sevgi ve saygıyla güçlendiren, konuşkan bir insandır. Kendisini de üç özellikle tanımlasam ""anne öğretmen ve sevgi"" derdim. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum. Saygılar sunuyorum.. P.O.
12.5.2008 11:40:47

Arkadaşı Hülya hanım, insana güven veren mükemmel bir çalışma arkadaşı.aynı okulda öğretmenlik yapıyoruz bunun yanı sıra çok değerli bir dostum.İlişkilerinde arkadaşlık ve samimiyeti ön planda tutması beni çok etkiledi. Kendisi bilmese de birebir sohpetlerimiz sırasında kurmuş olduğu tek bir cümle ile beni bütün korkularımdan arındırdı.Her şeyden önce sorunlara karşı nasıl bir duruş sergilemem gerektiği konusunda farklı bir bakış açısı kazandırdı. Kendisine içten ve güven verici yaklaşımından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Duyarlı,Samimi ve Çalışkan.
12.5.2008 11:35:47

Tarık(Arkadaşı) hülya hanımı yaklaşık on yıldır tanıyorum.kendisi mesleğinde gayet başarılı,sürekli araştıran ve kendisini mesleki açıdan yenilme çabası içinde olan bir arkadaşımızdır.gerek okuldaki tecrübesi gerekse katıldığı sempozyum ve kurlarla mesleğinde ilerlemeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu açıdan arkadaşıma psikolojik ve rehberlık konusunda yönelecek kişilerin de onun mesleki bilinci ve kendine has olumlu kişilik ve duruşlarında etkileneceklerinde kuşkum yoktur. başarılarının devamını diler saygılarımla
12.5.2008 11:27:01

zekai(Danışan) ünüversiyteye hazılanan kızıma psikolojik destek eğitimi aldım. Ünüversiteye hazırlanan kızıma pskolojik destek eğitimi aldırılarak sınav heycanını giderdi. Kendisini işini bilen etkili psikolojik danışman olarak iyi olduğunu gördüm.İnsanlar üzerinde etki kurarak alışılmış bazı davranışlarından kişinin kendisini kontrol etmesini sağlıyor. Güleryüzlü etkili konuşması sevecen bir kişilik. Yanında çalışanlar insanı karşılamaları ve çalıştığı yer çok güzel.
12.5.2008 11:23:50

Danışan Hülya Hanımla tanışalı çok kısa zaman oldu ama problemimi tanışmamız kadar kısa bir sürede çözmemi sağladı. Ben 25 yaşında 8 aylık evli ve vajinismus hasatası bir bayan D I M!!! Bana verdiği güvenle, telkinlerle ve en önemlisi cesaretle bu fobiyi yendim. Hayatımın en güzel dönemini bir cehenneme çeviren bu hastalıktan onun sayesinde kurtuldum. Ben Hülya Hanımın yanına gittiğimde artık ümidimi kaybetmiştim. Hülya Hanım evliliğimin dönüm noktası oldu. Eğer hala böle bir problemle savaşıyorsanız size tavsiyem hemen Hülya Hanımla tanışmanız. Ona buradan tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Hülya Hanım işinde son derece başarılı ve azimli. Hülya Hanım kesinlikle bir profesyonel. Başarılarının devamını diliyorum.
12.5.2008 11:19:48

Derya(danışan) Abdullah beyle bir iş platformunda tanıştım. Bana seçtiğim rengin ve yazının ne anlama geldiğini kısaca anlattı. Anlattıkları benim karakterime uygun şeylerdi. İmgelemenin durumundan, bilinçaltı zihinsel şemaların anlatımından bahsetti. Abdullah bey işinde oldukça başarılı ve işini severek yapan bir doktordur. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum. Her türlü psikolojik sorunu çözebileceğine inandığım ender insanlardan biridir. Arkadaş canlısı, işinde otoriter, içten biri olduğunu biliyorum. Hipnoterapi konusunda çok iyi ve dahada iyi olacağını düşünüyorum.
11.5.2008 00:15:52

s.b(danışan) abdullah beyi çok sıkıntılı ve hatta sorunlarımın arasında bunalmış bir durumdayken bir arkadaşımın tavsiyesiyle msn ye ekledim internet üzerinden sohpet etmeye başladık.sakinliğiyle,sabrıyla,ilgisiyle yeniden hayata döndüm.kendimi tanımama ,cesaretimin artmasına yardımcı oldu.kendime dahi itiraf etmeye korktuğum şeyleri dillendirmemi ,profesyonelliğiyle,pozitif yaklaşımıyla huzura kavuşmamı sağladı.kendime güvenim geldi.abdullah bey sayesinde iç huzura kavuştum.sorun ne olursa olsun mutlaka cevabı bulabileceğimi yardımları sayesinde öğrendim.abdullah beyi tanıdığım için kendimi gerçekten çok ama çok şanslı hissediyorum.herşey için çok teşekkür ederim abdullah topal
9.5.2008 23:29:26

ayşe(danışan) Abdullah topal ile tanışman artık çeşitli illerden tanınmış psikiyatrilerden çare bulamayınca internet üzerinden araştırmalar yaparken buldum ben Adana da oturuyorum mersin yakın son olarakta burayıda deneyeyim dedim.İyikide denemişim onunla tanışana kadar antidepresan ilaçları kullanıyordum.Çok karamsardım ve kesinlikle iyileşemeyeceğimi düşünüyordum.Daha öncede dediğim gibi çok psikiyatriye psikologlara gittim ve samimi söylüyorum ki böylesi bir ilgi ile karşılaşmadım bana hayatın yaşamaya değer oldugunu gösterdiği için ona çok teşekkür ediyorum hayata bağlandım yazın evleniyorum darısı herkezin başına:)
9.5.2008 23:23:59

Deniz(danışan) Abdullah beyi internetten tamamen tesadüf eseri bulmuştum geçen sene, profesyonel desteğe çok acil ihtiyacım olduğunu düşündüğüm ve can havliyle internette derdime çare aradığım zamanlardı.. Ayrı illerde olmamıza rağmen beni reddetmedi ve msn ile terapiye başladık.. Beklediğimden daha ilgili ve sabırlı yaklaşımı sayesinde hiç kurtulamayacağımı sandığım derdimden kurtuldum. Abdullah bey hep pozitif hep arkadaş gibi yaklaşımı ve sabrı sayesinde yeniden gülümsemeyi öğrendim.. Tşk ederim herşey için..
9.5.2008 23:20:49

AYSUN( Arkadaşı) Abdullah Bey ile rastlantı sonucu tanıştık.Ben Reiki öğretmeniyim enerjilerle olan bilgi ve çalışmalarımdaki deneyimlerimi kendisiyle paylaşırken ,bendeki geçmişe ait olan bazı saplantı oluşturabilecek ve sıkıntı yaratan etkilerin ortaya çıkmasında yardımcı oldu.Algı ve kişi üzerindeki olumlu yansıması, sanırım onu işinde dahada ileriye götüren ve başarı trendini arttıran unsurların başında geliyor.İnsanın iç benliğine rahat inerek sorunun çözümsel yaklaşımla çözümlenmesi yöntemini iyi biliyor.İşinin ciddiyetine son derece vakıf olan biri ve bunu geliştirip daha verimli hale getirebilmek için araştırmalar yapıyor.Ki bu araştırmaları paylaştığımızda atılan adımların her geçen gün daha ileri gittiğini farkediyoruz.Kendisine sonsuz başarılar diliyorum.Eminimki bu idealist yapı çok güzel başarılara imza atacaktır.Teşekkürler Abdullah Bey. TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce
9.5.2008 12:32:20

Toplam 9 sayfada 86 kayıt listeleniyor. [««] [«] 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. [»] [»»]
CopyRight © 2006 - mersinterapi