MESAJLAR
sevim (Danışan) Tesadüfen buldum abdullah beyi hayattan bıktığım sıkıldığım bir anda karşıma çıktı ki düşündüklerimi yıllardır içimde biriktirmiştim şu anda içimdeki herseyi dile getirebiliyorum. Sorunlarımı kendimle değil kiminleyse onunla çözmeye gidiyorum işin açıkçası çekinerek gittim ve ilk seansta beni bu kadar etkileyeceğini bende değişim sağlayacağını düşünmedim. Ve onu tanıdığım için o kadar mutluyum ki sadece danışmanım olarak değil bir arkadaş bir dost olarakta kazandığım bir insan.
30.10.2008 12:02:00

hülya (Danışan) Abdullah beyi tesadüfen ruh halimin bozuk oldugu bi dönemde internette psikoloji sayfalarında gezerken bi şekilde iletişim kurabilmem için mail adresini görerek kaydetmemden sonra tanıdım.benim o an sanki bi manevi bi güce ihtiyacım vardı.ama hayatı iyi bilen,empati kurabilen belkide,sırdaş,yargılamayan,ve sizi öyle bi havaya sokanki kendinizi kırk yıllık bi dostunuzla konuşuyormuş gibi hissettiren bi insan.ve mesleginin hakkını verebilen.İnanın çok agır bi deprasyon geçiriyordum .ama abdullah beyle konuştugumdan beri hayata pozitif bakabiliyorum.çok iyi bi uzman ve gerçekten dostt...tavsiye ederim.
30.10.2008 12:00:37

Abdullah TOPAL (Uzman terapist) Hülya hanım, Alanında bir profosyonel uzman olmakla birlikte;tatlı dili mühteşem iletişimi ile insan sevgisi ile dolu bir arkadaşımız.Mersinde alanında etkili etik çalışan profosyonel arkadaşımızdır.Oldukça başarılı bir psikoterapisttir.Bilinçaltı terapi tekniklerini kulanabilen ender insanlardandır.Kendisine yönlendirdiğimiz danışmanlar çok memnun ayrıldılar. Özelikle vajinismus kekemelik ve çocuklarda süper etkili sonuçlar almaktadır.Hipnoterapi konusunda çok etkili bir arkadaşımız. Yolun açık olsun arkadaşım.Hülya hanıma gönül rahatlılığıyla gidebilirisiniz.Hülya Topal merkezimizde çalışan uzman bir profosyonel... Mersin Çözüm Psikolojik Danışmanlık Merkezinin biricik gülüdür Hülya hanım... Abdullah TOPAL UZM.PSİKOLOG
30.10.2008 11:30:05

Danışanlarından (Danışan) Hülya Hanımla tanışalı çok kısa zaman oldu ama problemimi tanışmamız kadar kısa bir sürede çözmemi sağladı. Ben 25 yaşında 8 aylık evli ve vajinismus hasatası bir bayan D I M!!! Bana verdiği güvenle, telkinlerle ve en önemlisi cesaretle bu fobiyi yendim. Hayatımın en güzel dönemini bir cehenneme çeviren bu hastalıktan onun sayesinde kurtuldum. Ben Hülya Hanımın yanına gittiğimde artık ümidimi kaybetmiştim. Hülya Hanım evliliğimin dönüm noktası oldu. Eğer hala böle bir problemle savaşıyorsanız size tavsiyem hemen Hülya Hanımla tanışmanız. Ona buradan tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Hülya Hanım işinde son derece başarılı ve azimli. Hülya Hanım kesinlikle bir profesyonel. Başarılarının devamını diliyorum.
30.10.2008 11:23:37

danışan (Danışan) Merhabalar, Yüksek lisans yapmak en büyük hedefim olmuştu. Tabi bunun için yabancı dil, ALES, üniversitenin yapmış olduğu bir dizi sınavları geçmek gerekiyordu. Doğrusu bunların hepsi gözümü korkutuyordu. Hem kazanmak istiyordum hem de bu sınavlar gözümün önüne gelince ürküyordum. İnternetten bana ilaç gibi destek olacak birilerini araştırmaya başladım. Bu arada Çözüm Psikolojik sitesi ilgimi çekti. Aradığım cevapların hepsi mevcuttu üstelik bedava.Daha sonra Hülya Hanıma ulaştım. Görüşmemiz çok olumlu geçti.Güven ve inanç iki kelime beni motive etti.Hedefime ulaştım. Başardım.Bu nedenle Hülya Hanımı; hayattaki tüm zorlukları yenmiş ve bu dünyada kendisine kocaman bir yer açmış ve bu yeri ile herkeste o yerin eksikliğini dolduran nadir insanlardan biridir. Kendisine olan güveni ve karşısındakine o güveni hissetirmesi ve karşısındaki kişide de bunun oluşmasını sağlaması en önemli özelliğidir. Tek kelime ile harika bir insan....Teşekkürler. saygılarımla, Danışanınız, Mühendis
30.10.2008 11:20:54

çiğdem a. (Danışan)27.7. 2008 merhaba.ben 26 yaşında bilgisayar öğretmeniyim.Evlendiğimde hayatım tamamen değişti.farklı bir ülke farklı bir dil ve alanımda uzmanlaşacağım bir yerde yaşamaya başladık(Qatar). ama hayatım bu kadarda kolay olmadı. güvendiğin insanlara aslında güvenemeyeceğin, hayatımda sevdiklerimi kaybetmenin acısı tamamen içime kapanmamı ve kendimi tanımaz hale getirmeme sebep oldu. Artık hiçbirşey beni mutlu etmiyor zor günler daha da çekilmez olmaya başlamıştı.bunun yanında panik atak başlangıcı da çıktı. çözümün ilaçlarda olmadığını biliyordum.bu sorunları kökten halletmek gerekirdi ve rehber öğretmeni olarak çalışan arkadaşımdan Hülya hanıma ulaştım.sorunlarımın bu kadar kısa sürede çözülüp,hayata yeniden başlamak ve gururu ve hayat sevinci gitmiş birirnin bir anda bu kadar hayata kilitlenmesini sağlaması büyük bir başarıdır. Hülya hanım benim tekrar hayata dönmemi sağladı.alanında uzman,insan psikolojisini çok iyi bilen, insancıl biri.kelimeler yetmiyor onu tanımlamaya. mesleğinin yanında harika bir dost ve arkadaş. çalıştığı yer insana huzur veren,sade ve sıcak bir mekan.Bu mekanın içinde bu özellikleri daha da güzel sıcak yapan insanlar var.güleryüzlü bir kadro. ben hayatımda hülya hanımı tanıdığım için şanslı olduğumu düşünüyorum. insanlar ilaçlara yönelmektense psikolojik yardım almalarını tavsiye ediyorum ve uzman olarakta Hülya Hanımı tavsiye ediyorum. Yaşamak Direnmektir!
30.10.2008 11:18:45

fatma (Danışan) 15.10 2008 hülya hanımı tavsiye ediyorum çünkü hülya hanımla tanışmamın da bir tavsiye sonucuydu içindeki insan sevgisi, mekanına, ses tonuna, meslegine kısacası tüm hayatına yansımıştı ilk seanstan itibaren hayatım degişmeye başlamıştı, iş hayatımda ve evliliğimde cok net etkilerini gördüm. şu an mersinde yaşamama ragmen hülya hanımla hala görüşüyorum bunun tek sebebi ise işini yaparken hayatınızın bi parcası gibi kendini hissettirmesi şimdi hülya hanım benim tedavisini gördügüm bir doktor degil hayatımın bir parcası hülya hanımı başarılı buldugum için başarılarının devamını diliyorum
30.10.2008 11:10:37

yazgı (Danışan) Merhaba ben 16 yaşındayım ve okul hakkında kendime güvenim yok denilecek kadar azdı. bu sıkıntılarımdan dolayı hülya "abla" diyeyim çünkü kendimi ona karşı çok sıcak buldum ve o kadar memnun kaldım ki işinin en iyisi o diyebilirim ve emin olun ki sorunlarınızı bir anne bir abla gibi dinliyor ve sizi çok rahatlatıyor ben başarılarınızı diliyorum ve çok memnun kaldım herkese öneriyorum çünkü şu an başarılarım ve özgüvenim artmış durumda kendisine çok teşekkür ederim…
30.10.2008 11:09:19

Hulya Topal(Profosyonel terapist) Abdullah TOPAL benim eşim.Eş olarak özel ve değerli biri olmasının yanısıra mesleki anlamda onu çok başarılı bulduğumu sizlerle paylaşmak istedim.Girişimci,çalışkan ve azimli biri olduğunu belirtmeliyim.Sürekli kendini yenileyen girdiği ortamda hemen sıcaklığını hissettiren.İnsanlarla ilgili rekabat içinde olmak ve onlarla ilgili olumsuzluklardan bahsetmek yerine kendi ile yarıştığını,kendini geliştirmeye çalıştığını gözlüyorum.İnsanlara verdiği değer,onlara yaklaşımı ve duygularını ifade edişini hayranlıkla gösteren biri olarak görüyorum.Düşüncelerini ve duygularını açıkça ifade etmesi,kin tutmaması,destekleyici ve güven veren yapısı en sevdiğim özellikleri arasındadır.Kendi ile o kadar barışık bir insan ki!Ailesine ve çocuklarına gösterdiği özeni ve onların her zaman için yanında olduğunu hissettiren ve sürekli destek olan özelliğini de belirtmeden geçemeyeceğim.Onunla beraber yaşamak ve çalışmak gerçekten çok güzel benim için. İyi ki hayatımızda varsın.
30.10.2008 10:59:13

derya (Danışan) ani kalp atışları....aman Allahım nefes alamıyorum....ölüyorum!yardım edin die haykırışlarım....öyle birşeyki bu....korkuların coğalması.... vakit kaybetmeden doktara gittim tahliller vs...ağlıyorum için için...sonra hiç bişeyden zewk alamamak...hiç bir seyimin olmadığını sadece psikolojik olduğunu sölediler....ama hala nefesimi kontrol edemiyordum...cünkü aniden gelen bişey bu... doktor dedi ama ben nedenini arastırmak istedim...tabiki korkularımda vardı içim rahat değildi....aniden olumlu ve olumsuz seyleri yasamak heyacanlar korkular huzursuzluklar vs...sonra arastırdım int sayfalarında...ve okudum günlerce...başıma gelen sey çözümlenebilecek bir seymiş meğerse okadar mutlu oldumki....sonra gercekten uzman bir psikologa ihtiyacım olduğunu düşündüm ve arstırdım....sonra Abdullah beyi gördüm,uzmanlık alanları vs...iletişim adresini aldım ve anında karşılıklı görüşme olustu ve cok mutlu oldum...açıklamalarımı yaptım.ve çözüm yoluna ulaşacağımızı söledi kendileri.ilk seans cok başarılı gecti...inanın suan daha iyi nefes alabiliyorum...kendimi kontrol ediyorum en azından..olumlu seyler düşünüyorum...Abdullah bey gercekten harika bir insan bana inanması ve güvenmesi beni daha cok mutlu ediyor ve ayrıca insanlarla olan dialoğu herkonuda yardımcı olması takdire şayan çabaları ve mesleğine verdiği değer müthiş....:)
30.10.2008 10:55:49

Toplam 9 sayfada 86 kayıt listeleniyor. [««] [«] 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. [»] [»»]
CopyRight © 2006 - mersinterapi