MESAJLAR
seher (Danışan) Abdullah beyi internetten tamamen tesadüf eseri mersin terapi merkezi sitesi ziyaretim sırasında uye olarak tanıstım. Profesyonel desteğe ihtiyacım olabilecegini düşündüğüm ve birazda psikoloji ilgimin arttıgı zamanlardı. Ayrı illerde olmamız nedeniyle msnde tanıstık ve tartıstık. Beklediğimden daha ilgili yaklaşımı sayesinde, yılların arkadaşı gibi yaklaşımı ve sabrı sayesinde gülümsedim. bana cok büyük destek oldu,samimiyetini esirgemeden yardımcı oldu .kendimi çok çaresiz ve yalnız hissediyordum onunla konuşmadan önce kendimi tanımakta zorluk çekiyordum , bana kendimi kazandırdı kendime olan saygımı,karşıma çıkmasaydı çok başka bi konumda olabilirdim ,ama şimdi istedigim yerdeyim abdullah beye ne kadar teşekkür etsem azdır. gözümdeki gözlügü çıkarıp attm herşeyi daha iyi görebiliyorum. abdullah beyle tanışan insanlar çok şanslı. son nefesime kadar dualarım onunla olucak....
30.10.2008 10:47:39

Ceyda (Danışan) en başta şunu söylemek istiyorum çok da inanarak gitmedim çözüm terapi merkezine.Ama çok yanıldığımı şimdi daha iyi anlıyorum.Hayatımı çok olumsuz etkileyen kendimce büyük bir sorunum vardı.Ve çözümünün olduğuna asla inanmadığım bir sorundu.ama çözüm terapi merkezine gidip seansları tamamladıktan sonra bu düşüncem kesinlikle değişti.aşamadığınız problemleriniz varsa daha fazla direnmeyin bence.siz de görüceksiniz ki hayatta aşılmıycak hiç bir şey yok.mükemmel bir yer çok ama çok teşekkür ederim hayatımı olumlu yönde değiştirdiğiniz için.
30.10.2008 10:45:33

Gözde (Arkadaşı) abdullah hocamla 2007 şubat ayında nlp eğitimde tanışma fırsatım oldu böyle harika bi insanla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum, yardımsever, gerçek bir dost en baştada ..hertürlü yaşadığım iyi veya kötü olayları rahatlıkla paylaşabildiğim değerli biri benim için onunla dostluğumuzun ömür boyu sürmesini temenni ediyorum .Bir kişi psk. danışmana başvurduğunda karşısındaki kişiye güven duyması çok önemlidir işte güvenebilceğiniz ender insanlardan biridir kendisi !!! ve kendi alanında bilgisiyle kendini yetiştirmesiylede örnek aldığım süper bir hoca,onunla tanışmakla sizde kendinizi şanslı hissedeceksiniz eminim:)
30.10.2008 10:41:52

İLKNURArkadaş merhaba, ABDULLAH HOCAM VE SAYGIDEĞER EŞİ HÜLYA HOCAMI kızkardeşimin kpss sınavına hazırlanırken ,gitmiş olduğu dershanedeki hocaları olmaları vesilesiyle tanıdım.Ve tam bir aile ortamı,sıcacık güleryüzleri ve insancıllıklarıyla sizi daha kapıdan girer girmez ,sanki yıllardır tanıyormuşsunuze edasıyla karşılarlar ve yeri gelir sohbetlerini yeri gelir sevgilerini yeri gelir,mesleki deneyimlerini hiç karşılıksız paylaşırlar sizinle.Bİr de bakmışsınız ki o ailenin bir parçası oluvermişsiniz. Hocamın mesleki anlamda başarısına tanık olduğum bir olayı anlatayım size.Benim komşumun 15 yaşındaki oğlu,çok sorunlu idi ve ailesi başa çıkamaz durumdaydı.Abdullah hocamı önerdim ve inanın inanılmaz düzelme görüldü ve komşum çok memnun kaldı.Benim açımdan ise eşi bulunmaz bir aile,eşine endenr rastlanır insanlarr... Hocamı kısaca şöyle tanımlarım, dürüst,ilkeli ve en önemliside kendisini mesleğine adamış ender bir insandır. yanında çalışan dünya tatlısı arkadaşlarımız,ve onlarda ailenin bir üyesi... Kelimenin tam anlamıyla saygıdeğer,mesleğine kendissini adamış ve hayata bakış açımı değiştirmemi sağlayan yegane insan abdullah hocam ve eşi hülya hanım. hayatın her alanında herşeyin ama herşeyin gönüllerince olmasını ve mesleki zirvelerine ulaşmalarını gönülden temenni ediyorum... iyi ki varsınız hocam saygılar ilknur
12.5.2008 22:42:57

Danışan abdullah beye başvurduğum zaman korkularıyla mücadele eden sosyal fobi yüzünden korkular endişeler yaşayan birisi idim..hipnoz kendine güven telkinleri ile terapiler sayesinde hayattan daha keyif alarak ve daha emin adımlarla vede en önemlisi kendime daha bir güvenle sosyal becerilerimde artış yaşadım.kendisi hasta psikolok havası yerine dostane cana yakın birisidir..hiç inanmadığım psikolok olayına önyargıyla baktığım için öncesinde pişmanım ...şu an daha huzurluyum..teşekkürediyorum.şiddetle tavsiye edebilirim..teşekkürler.
12.5.2008 12:47:43

Danışan işlerimde ki calışma sistemiş ve düzenden dolayı psikolojik olarak çöküntü içindeydim saolsun ilk önce iş arkadaşlarımla ilgili sorunlarımı çözmemem yardımcı oldu kendisini bir arkadaşım sayesinde buldum çok güler yüzlü ve sıcak kanla ve gercekten karşısındakini dinledigini hissettiriyor hastaya ve en önemlisi güven verdi bana bence kendini her şekilde iyi geliştirmiş kısaca abdullah bey sıcak güven veren ve iyi bir dinleyici çalıştıgı yer sade ve insanın içini sıkmıyor çalışanlarda çok iyi davranıyor hastalara karşı
12.5.2008 12:37:08

S:B(Danışan) Ben ilk hülya hanım ve abdullah beyin yanına niye gittiğimi bilmeksizin ilerledim.kendimde problem olduğunu düşünmuyordum.hayatım bana göre dört dörtlük ileryiyor ve bütün istediklerim hayellerim oluyordu.yeni evli bir bayan olarak hiç beklemediğim bir sorunla karşılaştım ve çok kısa süredede bunu çözmek istiyordum... Bu sürede yardımıma hülya hanım yetişti,ona yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Biliyorumkı artık hangi problemle karşılaşırsam karşılaşıyım benim yanımda olabilecek birileri var... Abdullah beye,hülya hanıma ve ekibine çok teşekkür ediyorum... Herkesin bir gün yardıma ihtiyacı olabilir!!!
12.5.2008 12:36:10

Ayşe(Danışan) Abdullah topal ile tanışman artık çeşitli illerden tanınmış psikiyatrilerden çare bulamayınca internet üzerinden araştırmalar yaparken buldum ben Adana da oturuyorum mersin yakın son olarakta burayıda deneyeyim dedim.İyikide denemişim onunla tanışana kadar antidepresan ilaçları kullanıyordum.Çok karamsardım ve kesinlikle iyileşemeyeceğimi düşünüyordum.Daha öncede dediğim gibi çok psikiyatriye psikologlara gittim ve samimi söylüyorum ki böylesi bir ilgi ile karşılaşmadım bana hayatın yaşamaya değer oldugunu gösterdiği için ona çok teşekkür ediyorum hayata bağlandım yazın evleniyorum darısı herkezin başına:)
12.5.2008 12:34:21

Atila Mütevazi,Konusuna hakim, karşısındaki kişilerle iletişimi çok iyi olduğunu verdiği bir kursda gördüm.Sorduğunuz soruya kaçamak cevap değil özüne inerek ve karşısındaki kişilerin anlayacağı bir dille anlatımla sunuyor. Samimi,yardımsever.Sorunlarla gittiğinizde soruna çözüm bulmaya çalışıyor.Bunu yaparken de mimik ve ifadelerinden angarya işi yapıyor ifadesi yok.Örneğin eşimin okulunda bir öğretmen arkadaşı bir öğrenci konusunda yardım istedi,sorun Abdullah beyin de yardım ve yol göstermesiyle çözüldü.
12.5.2008 12:32:20

Biyolog Abdullah bey konuşkan güleryüzlü sorunlara çözüm bulan yeniliklere açık sınav hazrlıgımızda motivasyonun üst seviyelere çıkması için önerilerde bulunmuş bunda basarılı olmuştur çocuk kişiligi konusundaki yazılarını takip ediyorum iyi buluyorum düşüncelerini kendisini uzakta oldugumdan mersinterapi sitesi.comdan takip etmeye çaliştıgım bir psikolog sizde sınav öncesi başarınızı motivasyonunuzu üst sevyelerde tutmak istiyorsanız takip edin yazılarını ve kendisini
12.5.2008 12:27:19

Toplam 9 sayfada 86 kayıt listeleniyor. [««] [«] 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. [»] [»»]
CopyRight © 2006 - mersinterapi